w

Grupa osób wtargnęła do bloku Adama Niedzielskiego. „Wiemy gdzie on mieszka, będziemy tutaj nie raz”

Co najmniej kilka osób zaczepiło ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przed blokiem, gdzie mieszka. Weszły za nim na klatkę schodową, a nawet przed same drzwi do mieszkania. Film ze zdarzenia pojawił się w internecie. „Wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa” – przekazano.

  • Minister Adam Niedzielski został zaczepiony w piątek 21 maja. Przed klatką wejściową do jego bloku stała grupa osób, która rejestrowała całe wydarzenie.

Jeden z mężczyzn wówczas stwierdził: „Dlaczego Pan ucieka przed obywatelami, dlaczego jesteśmy tak traktowani”. Chwilę później Niedzielski otworzył drzwi i wszedł do środka. Grupa podążyła za nim, część z osób pobiegła za nim po schodach.

„Minister nie powiedział spod maski nic, ale wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj. Nie raz, nie dwa, dopóki cała ta szopka się nie skończy” – powiedział jeden z członków grupy.

Policja przekazała do prokuratury materiał zebrany w sprawie wdarcia się grupy osób do bloku, w którym mieszka minister zdrowia Adam Niedzielski – poinformowała stołeczna policja.

ZOBACZ TAKŻE: Eurostat: Inflacja w Polsce powyżej 5%! Ceny rosną najszybciej od 20 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA: Biden chce inwigilować amerykańskie konta bankowe

USA: Biden chce inwigilować amerykańskie konta bankowe

Inflacja rośnie, ceny materiałów budowlanych rosną, budowa domu coraz droższa

Ceny materiałów budowlanych galopują – budowa domu coraz droższa!