w , ,

InPost rusza z kolejnym produktem. Kurier dostarczy Ci zakupy spożywcze nawet w 60 minut!

InPost oraz Makro Polska rozpoczęły w Warszawie testy dostaw produktów spożywczych oraz przemysłowych w oparciu o nową aplikację InPost Fresh – podał InPost w komunikacie prasowym. Jak dodano, to pierwszy krok w budowaniu ogólnopolskiej sieci dostaw produktów spożywczych.

  • Jak czytamy – początkowo dostawy z InPost Fresh będą testowane na terenie Warszawy, Całość będzie działała w trzech modelach: Express z dowozem w 60 min., dostawą w dniu zamówienia oraz z dostawą zaplanowaną na kolejne dni. W asortymencie jest ponad 10 tysięcy produktów.
  • W celu realizacji zamówienia wystarczy pobrać aplikację InPost Fresh. Już w dniu pierwszego logowania klient może zrobić i otrzymać swoje pierwsze zakupy nawet w 60 minut. Przez aplikację można wybierać w asortymencie ponad 10 tysięcy produktów w dostawie na ten sam i kolejny dzień – wśród nich szeroki wybór świeżych ryb, mięsa, owoców i warzyw. Klienci mają do dyspozycji najwygodniejsze formy płatności: przedpłata (Blik, szybki przelew i karta) lub za pomocą karty i Blika przy odbiorze od kuriera.

– Z naszym najnowszym dzieckiem, aplikacją InPost Fresh – czyli platformą do zamawiania produktów spożywczych – startujemy testowo w Warszawie. Testy będą trwały kilka miesięcy, jednak później będziemy rozszerzać zasięg, by stać się największym ogólnopolskim żywnościowym marketplace – powiedział cytowany w komunikacie Rafał Brzoska.

To prawdziwa rewolucja. Nasz partner skorzysta z wiedzy i doświadczenia, jakie posiadamy w zakresie rozwiązań mobilnych, a przy tym nie będzie musiał inwestować we własną logistykę ostatniej mili. Wierzymy, że nowatorskie rozwiązania w zakresie technologii i gwarantowanej jakości dostaw InPost, w połączeniu z bogatym asortymentem MAKRO – najwyższej jakości produktami dostępnymi dotychczas tylko dla gastronomii i biznesu – będą wyjątkową propozycją dla naszych wspólnych klientów – dodał prezes InPost.

Fot: Materiały Prasowe

Zobacz także: Wielka Brytania luzuje obostrzenia. Premier mówi, że musimy nauczyć się żyć z koronawirusem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielka Brytania luzuje obostrzenia. Premier mówi, że musimy nauczyć się żyć z koronawirusem

Wielka Brytania luzuje obostrzenia. Premier mówi, że musimy nauczyć się żyć z koronawirusem

Patkowski o klasie średniej w Polsce.

Patkowski o klasie średniej w Polsce. „Zaczyna się od 4 tys. brutto”