(Photo by Luka GONZALES / AFP) (Photo by LUKA GONZALES/AFP via Getty Images)
w , ,

Koronaparty – co najmniej 13 osób nie żyje

Przykryte zwłoki na pick-upie
(Photo by Luka GONZALES / AFP) (Photo by LUKA GONZALES/AFP via Getty Images)

Co najmniej 13 osób nie żyje i kilkoro zostało rannych po policyjnym nalocie na NIELEGALNĄ IMPREZĘ – KORONAPARTY (jak wesela w Polsce)! Nielegalne zbiorowisko odbyło się w klubie Lima w Peru. Gdy tylko imprezowicze zorientowali się, że policja robi na nich najazd – wszyscy spanikowali!

W oficjalnym oświadczeniu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że policja nie użyła „żadnego rodzaju broni ani gazu łzawiącego do opróżnienia lokalu”. Kiedy ludzie zaczęli uciekać z drugiego piętra, próbując uciec przed policją, zostali zmiażdżeni na schodach.Policja podała w oświadczeniu, że rozpoczęła dochodzenie w celu zidentyfikowania właścicieli klubu nocnego i osób odpowiedzialnych za wydarzenie. Policja podała, że ​​aresztowano 23 osoby.

Ofiary nie tylko koronawirusa – akurat w tym przypadku człowiek człowiekowi wyrządził największą krzywdę.

Koronaparty zakończyło życie wielu osób, również obniżając gorączkę sobotniej nocy, ponieważ to właśnie wczoraj policja została wezwana by rozbić nielegalną imprezkę, na której znajdowało się około 120 osób.

W Peru restrykcje są dosyć surowe. Najważniejszy jest oczywiście dystans społeczny, maseczki oraz zakaz zgromadzeń. Mimo że Peru było jednym z pierwszych krajów, gdzie wprowadzono surowe restrykcje. Lecz nadal nie mogą się uporać z koronaproblemem w związku z wysoką ilością zakażeń w ilości 585 tysięcy (stan na 23.08.2020). Dzienna ilość zakażeń waha się w wysokości 8, a 11 tysięcy nowych zakażeń. Od wypowiedzenia przez rząd pandemii – na covid-19 zmarło do tej pory 27453 osoby. DANE

Koronaparty – impreza, która okazuje się stypą.

W Polsce na szczęście nie wszędzie są zakazy. Jak wiemy są czerwone i żółte strefy, które ograniczają ilość osób w danym miejscu „oficjalnie” się znajdujących.

Ciężko określić, co może się wydarzyć w najbliższych miesiącach. Zobaczymy co przyniesie Wrzesień, Październik – kiedy to dzieci, młodzież wrócą do szkół.

118324518 169540081400096 5864493798727545282 o
#BezpiecznyPowrótDoSzkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

relaxing 1

Posłowie oddawali głos przebywając za granicą – technicznie niemożliwe i regulamin zabrania

Buildings 1

Zanim zainwestujesz – poradnik dla początkującego rentiera