w

Lecisz do Abu Zabi? Obowiązkowo będziesz nosił opaskę przez 14 dni: SENSOR WATCH

Ogłoszono nowe przepisy dla wszystkich pasażerów przybywających do Abu Zabi. Zgodnie ze zaktualizowanymi wytycznymi Etihad Airways dotyczącymi podróży, wszyscy przybywający pasażerowie muszą się izolować przez 14 dni po przylocie na lotnisko w Abu Zabi i muszą nosić „zatwierdzoną przez lekarza opaskę na rękę na czas trwania”.

image 10
Zdjęcie opublikowane na grupie POLACY W DUBAJU, gdzie ludzie dzielą się doświadczeniami

Dwunastego dnia, osoby przebywające w izolacji muszą uzyskać zgodę na opuszczenie domu w celu przeprowadzenia testu PCR.

Mieszkańcy przebywający na zewnątrz nie muszą już ubiegać się o zgodę rządu przed powrotem do kraju.

Przed rezerwacją lotu pasażerowie są zobowiązani do odwiedzenia strony internetowej Federalnego Urzędu Tożsamości i Obywatelstwa (ICA) i zarejestrowania swoich danych, w tym Emirates ID i danych wizowych, przed odlotem.

Mieszkańcy otrzymają natychmiastową zgodę z ważną wizą i będą mogli podróżować do stolicy ZEA.

Przed wyjazdem wymagany jest również negatywny wynik testu COVID-19 przeprowadzonego w zatwierdzonym przez rząd ośrodku badawczym.

Po przybyciu do Abu Zabi wszyscy pasażerowie będą musieli poddać się testowi COVID-19 i poddać się autoizolacji przez dwa tygodnie, a teraz będą musieli nosić opaskę na rękę.

Najnowsze informacje na temat podróży do i z Abu Zabi z Etihad Airways można znaleźć na stronie www.etihad.com/destinationguide.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sen, jak bardzo ważny jest sen

Jak sen wpływa na zdrowie? Sen jest Twoją supermocą! – Matthew Walker – TED

Adek Berry/AFP via Getty Images

Indonezja karze ludzi, którzy nie noszą maseczek zmuszając ich do kopania grobów ofiar COVID-19