David Grusch
w

Mamy To! Istnienie Kosmitów Potwierdzone Przed Komisją Senacką USA!

Podczas środowego przesłuchania, David Grusch, były oficer US Air Force i niedawny członek AARO (All-domain Anomaly Resolution Office) w Pentagonie, złożył szokujące zeznania. Nie tylko przyznał, że doświadczył spotkania z UFO, ale również zasugerował, że Pentagon ukrywał technologię pochodzenia pozaziemskiego, włączając w to nieuszkodzone pojazdy.

To przesłuchanie, które miało miejsce w podkomisji ds. nadzoru Izby Reprezentantów, było pierwszym poważnym forum debat na temat UFO. Grusch, pod przysięgą, twierdził, że posiada wiedzę, zdobytą podczas służby w Pentagonie, o ukrywaniu przez rząd USA technologii pozaziemskiego pochodzenia. Razem z żoną miał też „przeżyć coś wstrząsającego”.

Jego pewność co do zeznań była niezaprzeczalna. Grusch twierdził, że jest świadom kolegów, którzy odnieśli obrażenia w wyniku interakcji z niezidentyfikowanymi obiektami, i wysiłków władz, aby zasłonić te incydenty. Według jego zeznań, wielu z jego kolegów posiada podobną wiedzę lub było świadkami niezidentyfikowanych obiektów na niebie, ale milczy w obawie o konsekwencje.

Oprócz Gruscha, zeznania złożyło również dwóch innych były żołnierzy. David Fravor, były dowódca Marynarki Wojennej, podzielił się relacją z 2004 r., kiedy razem z trzema kolegami z drużyny zaobserwował biały obiekt przypominający Tic-Tac, unoszący się nad oceanem spokojnym. Obiekt nie miał widocznych wirników, skrzydeł ani wydechu i miał zdolność do przemieszczania się na dużą odległość w krótkim czasie. Wspomniane zdarzenie zostało udokumentowane na filmie, który niedawno upubliczniono, a Pentagon potwierdził jego autentyczność.

Ryan Graves potwierdził, że w 2014 r. zaobserwował „czarny lub ciemnoszary sześcian wewnątrz przezroczystej kuli” oraz inne podobne obiekty przez kolejne 8 lat. Te obiekty zdawały się ignorować prawa fizyki, unosząc się nieruchomo mimo silnego wiatru, a następnie przyspieszając do prędkości ponad dźwiękowej.

Wszyscy trzej świadkowie zgodnie stwierdzili, że UFO zdawały się prowadzić badania nad wojskowymi bazami USA. Komisja zdawała się wierzyć w ich relacje i zaapelowała do rządu USA o ujawnienie informacji na temat rzekomych badań niezidentyfikowanych obiektów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cyfrowa Waluta CBDC wchodzi do gry FedNow zadebiutowal w USA

Debiut CBDC „FedNow” Czy to początek końca dla gotówki w USA?

promocja firmy content marketing

Myślisz o własnej firmie? Zbuduj ją jeszcze przed założeniem