• W świecie polityki, podobno, najważniejsza jest stabilność poglądów i późniejsze ich egzekwowanie… W końcu, cóż to za człowiek, który co miesiąc zmienia zdanie, prawda?
  • Pozwala to czuć się obywatelom bezpiecznie, mogą „przewidywać przyszłość”, w skrócie, stabilne i spokojne życie. Żadnych większych zagrożeń, a gdyby coś się działo, to będzie czas na przygotowanie i przyzwyczajenie się do nowych warunków. Do tego modelu, IDEALNIE pasuje poniższe nagranie, TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO.

https://youtube.com/watch?v=I-jAYB4770U&feature=share
Mateusz Morawiecki 26 listopada

„Warto przytoczyć ten podstawowy prawny, prawniczy argument: nie może prawo wtórne, omijać prawa pierwotnego. To tak jakby nad Konstytucją Polską postawić jakąś ustawę, albo postawić jakieś rozporządzenie, tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy”

Mateusz Morawiecki

NIECAŁY MIESIĄC PÓŹNIEJ

NARODOWA KWARANTANNA, GODZINA POLICYJNA.. O CO TU CHODZI?

Co na to Marek Chmaj, wiceprzewodniczący Trybunału Stanu?

marek chmaj

Pozostaje zapytać: JAK ŻYĆ, PANIE PREMIERZE?

Jeden komentarz

Leave A Reply