w ,

Obywatelskie nieposłuszeństwo. Kluby z Mariackiej otwierają się, pomimo obostrzeń.

Fot: unplash.

Obywatelskie nieposłuszeństwo – czy to początek oporu?

Rozrywka, gastronomia, fitness, wszystko umiera na naszych oczach… Przedsiębiorcom zakazano zarabiania. Napięcie i irytacja rośnie. Z tego też powodu, coraz więcej ludzi myśli o obywatelskim niesposłuszeństwie. Chyba nikt nie chce patrzeć na umieranie swojego dziecka-firmy, prawda?

  • Dwa katowickie kluby: Klubowa i Galimatjas zapowiedziały wznowienie działalności, mimo wciąż obowiązującego zakazu. Powód? Nie zostały ujęte w tarczy pomocowej numer… (który to już będzie?)
  • Dwa popularne wśród mieszkańców Katowic kluby zapowiedziały wznowienie działalności od wtorku 22 grudnia. Od kilku miesięcy zarabianie pieniędzy stało się praktycznie niemożliwe. Właściciele uznali, że pomoc od rządu nie jest wystarczająca. Decyzja w tym przypadku jest jedna- przetrwanie.

OTWIERAMY SIĘ !!! ZAPRASZAMY PO PRZERWIE OD 22.12.2020 OD GODZ. 16.00 W związku z tym, że nie prowadzimy wg rządu działalności objętej tarczą, rozumiemy, że nakaz zamknięcia nas nie dotyczy. Zapraszamy, będzie Nam miło Was ponownie gościć po przerwie ❤️

Informacja została odebrana przez internautów bardzo dobrze. Czy inni przedsiębiorcy się zainspirują? Czas pokaże.

Podpisz petycję- STOP LOCKDOWN

LINK

Napisane przez Mateusz Ratkowski

Wycięli nas, lepiej od razu rozdać sznury- burmistrz Karpacza

Wycięli nas, lepiej od razu rozdać sznury- mówi burmistrz Karpacza

WIGILIA: Policja będzie reagować, gdy ktoś naruszy obostrzenia

WIGILIA: Policja będzie reagować, gdy ktoś naruszy obostrzenia