w

Petycja do Robinhood. Inwestorzy chcą handlować Shiba Inu na tej platformie

Szaleństwo na kryptowalucie SHIB

Shiba Inu jest obecnie bardzo gorącym tematem. Jej cena bije kolejne rekordy, co skutecznie budzi marzenia inwestorów. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca memowa kryptowaluta wzrosła o prawie 1000%. Jej aktualna kapitalizacja to prawie 37 miliardów dolarów, co daje miejsce w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut. Powstała nawet petycja do Robinhood. Aby zrozumieć manię spekulacyjną dotyczącą Shiba Inu, wystarczy spojrzeć na tabelkę niżej. Ten obraz mówi sam za siebie. Stopy zwrotu z inwestycji w SHIB są oszałamiające.

Shiba Inu jest obecnie bardzo gorącym tematem. Jej cena bije kolejne rekordy, co skutecznie budzi marzenia inwestorów. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca memowa kryptowaluta wzrosła o prawie 1000%. Jej aktualna kapitalizacja to prawie 37 miliardów dolarów, co daje  miejsce w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut. Aby zrozumieć manię spekulacyjną dotyczącą Shiba Inu, wystarczy spojrzeć na tabelkę niżej. Ten obraz mówi sam za siebie. Stopy zwrotu z inwestycji w SHIB są oszałamiające.
Źródło: CoinGecko
Petycja do Robinhood. Inwestorzy chcą handlować Shiba Inu na tej platformie
Źródło: CoinGecko

Petycja na Change.org. SHIB na Robinhood?

Dobrym dowodem na zaangażowanie społeczności w ogromną spekulację jest petycja do Robinhood, która ma na celu zachęcenie firmy do listingu SHIB na swojej platformie. Inwestorzy z tego środowiska uważają, że Shiba Inu powinna pojawić się na Robinhoodzie. Na ten moment petycja w tej sprawie zebrała już ponad 382 tys. podpisów, a ich ilość cały czas rośnie. Cała akcja odbywa się na portalu Change.org. (link do petycji)

– Ta petycja została stworzona, aby uprzejmie poprosić Robinhooda o dołączenie coina Shiba Inu do handlu na platformie. Dogecoin okazał się wielkim sukcesem dla Robinhooda i inwestorów. Shiba Inu to podobny memecoin z prawdziwym potencjałem, w końcu wzrósł o 2000% w ostatnich tygodniach! Zyskuje coraz więcej z każdym dniem. – czytamy w petycji.

  • Autorzy petycji podpierają się sytuacją swojego brata, dogecoina. Jak się okazało – listing tej kryptowaluty był dobrym ruchem dla Robinhooda. Dogecoin odpowiadał aż za 34% przychodów tej firmy z kryptowalut w I kwartale 2021r.
Petycja do Robinhood. Dobrym dowodem na zaangażowanie społeczności w ogromną spekulację jest petycja, która ma na celu zachęcenie Robinhooda do listingu SHIB na swojej platformie. Inwestorzy z tego środowiska uważają, że Shiba Inu powinna pojawić się na Robinhoodzie. Na ten moment petycja w tej sprawie zebrała już ponad 382 tys. podpisów, a ich ilość cały czas rośnie. Cała akcja odbywa się na portalu Change.org. (link do petycji)

Zobacz także: Pamiętacie Dogecoina? Konkurencyjna kryptowaluta z gatunku “mem” właśnie osiągnęła rekordowy poziom


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

orlen

PKN Orlen odnotował ogromny wzrost przychodów. Spółka opublikowała dane

saxo bank kryptowaluty 1

Wolumen rynku kryptowalut w Saxo Banku przekracza 2,5 mld USD