w ,

Popierasz PiS = płacisz więcej. Przedsiębiorca kontra Polski Ład

Przedsiębiorca kontra Polski Ład

Na profilu sklepu na Facebooku pojawiło się ogłoszenie: „Polski Ład powoduje, że zwolennikom PiS doliczamy 50 proc. do wartości zakupów. W tym celu należy powiadomić obsługę przed rozpoczęciem zakupów”.

Jak zaznacza Jacek Gardener, trener biegania i właściciel sklepu dla biegaczy Jacek Biega, wpis o na Facebooku pojawił się 19 stycznia, ale jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś z klientów przyznał się do popierania PiS.

„Jeżeli wśród moich klientów są jeszcze osoby popierające Prawo i Sprawiedliwość, to niech nie przychodzą i nie denerwują mnie swoimi opowieściami, jak jest dobrze. A jeżeli chcą przyjść, zapłacą za towar o 50 proc. więcej” – dodał.

Jako iż jest pewna grupa klientów która wymaga specjalnej obsługi spróbuję się dostosować ale nie za darmo… 😀.

Opublikowany przez JacekBiega Środa, 19 stycznia 2022

Właściciel sklepu przyznaje również, że większość jego wniosków o pomoc z tarczy antykryzysowej została odrzucona, a teraz ma do czynienia z chaosem podatkowym.

Nie wiem, jak się rozliczać i czy stawka podatkowa, którą zadeklarowałem, obowiązuje. Moja księgowa też nie wie. Ze wstępnych obliczeń wynika, że stracę na Polskim Ładzie, ale nie wiem, ile. Premier coś mówi, żeby uspokoić ludzi, ale za jego słowami nie idą akty prawne” – mówi Jacek Gardener.


Fot. Facebook @JacekBiega

Zobacz również: TYLE PIENIĘDZY WYDAŁ PIS NA PROGRAMY SOCJALNE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szabolcs toth wegry

Węgry podnoszą stopy procentowe ósmy raz z rzędu

norvege coronavirus

Norwegia likwiduje kwarantannę wjazdową dla niezaszczepionych. Władze mówią, że jest nieskuteczna