w

Radio Podziemia 24/7, czyli nowoczesny wybór muzyki oparty na blockchainie

SmartPayment to projekt, którego głównym celem jest stworzenie aplikacji do szybkiej i łatwej płatności kryptowalutami. Jednak na samym początku autor zamierza zapoczątkować dwa inne projekty, które w przyszłości mają przyczynić się do zrealizowania głównego celu. Pierwszy z nich to Radio Podziemia 24/7, a drugi to Selerino, czyli aplikacja do tworzenia listy zakupów oraz przepisów.

Radio Podziemia 24/7

Jak podkreśla autor projektu – jego zdaniem w sieci brakuje polskiej stacji, która nawiązywałaby do rapu podziemia. Jego zdaniem w tym segmencie występuje ogromna luka. W głównej mierze chodzi o to, że większość muzyki na YouTube to utwory szeroko znane. W tym przypadku dostęp do nowej i mało mainstreamowej muzyki jest utrudniony… właśnie ten problem ma rozwiązać projekt Radio Podziemia 24/7.

Początek projektu

Pierwszy etap to stworzenie prostej strony internetowej, na której będą pojawiać się informacje o projekcie i artystach. Na ten moment Radio będzie non-profitowe.

Po pełnej sprzedaży tokenu MC(Matic) w aplikacji Sapiency* (odbędzie się 11 stycznia następnego roku) zostanie wdrożona aktualizacja do Web2.0, a strona zostanie przekształcona w platformę informacyjną na temat artystów z podziemia, a także rynek, w którym artyści lub producenci muzyczni będą mogli sprzedawać swoje produkty tak jak podkład muzyczny lub swoje usługi tak jak nagrywanie wokalu do danego utworu itp. Radio stanie się dochodowe i będzie dzieliło się swoim zyskami z raperami, którzy znajdą się w playliście.

Radio na blockchainie

Sam koniec to stworzenie zdecentralizowanego radio na blockchainie, gdzie artysta będzie wysyłał swój utwór, a posiadacze tokenu będą głosować, czy powinien on pojawić się na playliście. Na tym etapie radio będzie działało na swojej platformie i na YouTube.

Selerino

Aplikacja Selerino ma być przyrządem do tworzenia listy zakupów oraz przepisów. W autora jest dodanie również „spiżarni”, w której użytkownicy będą mogli obserwować swoje produkty, które mają w domu. Dzięki temu zaoszczędzą czas oraz pieniądze – dodaje autor. Produkt ma zostać podzielony na dwie wersje:

  • Wersja bezpłatna ograniczająca tylko do tworzenia listy zakupów
  • Wersja płatna, w której użytkownicy będą mogli tworzyć przepisy, sprawdzać przepisy oraz dołączać do grup publicznych, a w przyszłości również dostęp do „spiżarni”

W planach jest również stworzenie programu partnerskiego. Płatności na stronie będą obsługiwane za pomocą tokenu MC(ERC20). Konto Premium będzie podzielone na trzy pakiety: Single, Duo i Family. Subskrypcja będzie podlegała comiesięcznym wpłatom, dzięki czemu pozwoli na dalszy rozwój.

Smartpayment ma połączyć te 2 projekty w jedną całość. W przyszłości będą dodawane również inne branże, czyli fryzjerzy, mechanicy itp.


Więcej o projekcie możesz przeczytać TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nbp podwyzsza prognozy inflacji w polsce

NBP zmienia swoje prognozy inflacji. Ceny będą rosły szybciej niż przewidywano

uokik kary

UOKiK bierze się za naganiaczy. Kary finansowe dla trzech promotorów systemów typu piramida