w

Rynek NFT. Polska influencerka sprzedała „wirtualną miłość” za milion złotych

INFLUENCERKA SPRZEDAŁA NFT ZA MILION ZŁOTYCH:

Marti Renti to influencerka, która regularnie działa w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwuje ją prawie 2,5 miliona osób, Marta Rentel jest również aktywna na Instagramie, gdzie ma 650 tys. obserwujących.

Martirenti wystawiła na sprzedaż „Cyfrową Miłość”Oprócz tego osoba, która wylicytowała NFT, zostanie zaproszona na kolację z gwiazdą. NFT zostało sprzedane na platformie Fanadise, której współwłaścicielem jest m.in. Bartek Sibiga i Jakub Chmielniak.

  • NFT sprzedało się za 250 tys. dolarów, czyli prawie milion złotych.

Sama influencerka tłumaczy sens „Miłosnych NFT” w ten sposób:

Oczywiście nie chodzi o taką fizyczną, bo liczę na to, że ją jeszcze znajdę. Ale skoro mam z nią problem, bo nie działa, to warto spróbować z tą cyfrową – mówi Marti Renti. Poza tym zawsze chciałam, żeby Polki zapisały się na kartach historii. Już sobie wyobrażam, jakie moje zdjęcie może się pojawić w podręcznikach do historii. Przecież to możliwe, prawda?

Tworząc moją Cyfrową Miłość (i inne emocje) nazywam tylko rzecz, która już istnieje. Miłość fizyczna, miłość platoniczna i miłość cyfrowa mogą być różne, ale każda z nich jest prawdziwa w taki sam sposób, jak wszystkie nasze myśli i uczucia. A cyfrowe znaczy wieczne. Przecież wszystko, co teraz jest digitalizowane, zostanie z nami do końca świata – fotki, filmy, wspomnienia, wszystko.

image 88
MartiRent nasprzedaz

Zobacz także: Bezrobocie? Coraz więcej młodych ani nie pracuje, ani się nie uczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezrobocie? Coraz więcej młodych ani nie pracuje, ani się nie uczy

Bezrobocie? Coraz więcej młodych ani nie pracuje, ani się nie uczy

Australia, delta: Lockdown w Melbourne przedłużony o co najmniej pięć dni

Australia, delta: Lockdown w Melbourne przedłużony o co najmniej pięć dni