w

Zakaz handlu coraz bardziej fikcyjny. Biedronka będzie pracować w niedziele

Zakaz handlu w Polsce miał być wielkim przełomem w handlu, wprowadzono w 2018 roku, ale nie musieliśmy długo czekać, aż firmy znalazły sposób, aby obejść ten przepis. Zaczęło się od Żabek, później nastąpiła fala kolejnych otwarć. Wszystko odbywa się wraz z pomocą usług pocztowych, które pozwalają sklepom przebranżowić się w placówkę pocztową.

  • Ostatnimi czasy mogliśmy usłyszeć o kilku sieciach, które postanowiły kontynuować handel w niedziele. Jednym z większych wydarzeń było otwarcie sklepów Kauflandu. Tym razem, mowa o sieci Biedronka.

Pod koniec ubiegłego tygodnia swoją działalność rozszerzyła sieć Biedronka. Jak czytamy – w części sklepów pojawi się możliwość odbioru przesyłek. Co ciekawe, sklepy obchodzą ten przepis za pomocą spółek skarbu państwa, np. Poczty Polskiej.

Poczta Polska konsekwentnie rozbudowuje sieć „Odbiór w Punkcie”, do której oprócz kilku tysięcy własnych placówek pocztowych, automatów pocztowych, należą także punkty odbioru przesyłek w znanych sieciach partnerskich. Spółka, realizując kierunki strategiczne w zakresie usług kurierskich i paczkowych, przyspiesza ekspansję w tym obszarze i rozszerza współpracę z właścicielem sieci sklepów Biedronka – podała Poczta Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA zamarło, inflacja znowu w górę! Jeszcze w tym roku ponad 6%?

USA zamarło, inflacja znowu w górę! Co ze stopami procentowymi?

Morawiecki: Jeżeli będzie możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia

Morawiecki: Jeżeli będzie możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia