w ,

Zakaz handlu to fikcja? Kolejna sieć sklepów otwiera się w niedziele

W kalendarzu na 2021 rok znalazło się tylko 7 dat, kiedy możemy zrobić zakupy w sklepach wielkopowierzchniowych w niedziele, najbliższa wypada 27 czerwca. Jednak dla większości sklepów ograniczenie to przestaje być problemem. Coraz większa ilość placówek postanawia korzystać z przepisów, odpowiednio je omijając.

Zakaz handlu w niedziele staje się coraz większą fikcją. Żabki dawno otwarte… za ciosem idą również kolejne sieci sklepów. Intermarché zdecydowało się na „przekwalifikowanie” w placówkę pocztową. Większość marketów jest już otwarta w niedziele. Wszystko za sprawą dużej luki w przepisach, która umożliwia sklepom normalny handel.

  • Intermarché początkowo zdecydowało się na wdrożenie nowego rozwiązania w kilkunastu swoich placówkach. Klienci mogli przez 7 dni w tygodniu zrobić zakupy i nadać lub odebrać paczkę w punkcie InPost, znajdującym się na terenie marketu. Sieć współpracuje również z UPS.

Sieć przez kilka miesięcy testowała to rozwiązanie. Teraz już wszystkie markety Intermarche są otwarte 7 dni w tygodniu – wynika z rozpiski godzinowej zamieszczonej na stronie internetowej sieci.

W zależności od sklepu godziny otwarcia nieco się różnią (od 7:00 do 10:00). Zamknięcie wypada między 17:00 i 20:00.

1 2

Zobacz także: Mocny tydzień w sektorze energii pod znakiem dwutlenku węgla i gazu ziemnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mocny tydzień w sektorze energii pod znakiem dwutlenku węgla i gazu ziemnego

Mocny tydzień w sektorze energii pod znakiem dwutlenku węgla i gazu ziemnego

Porozumienie programowe PiS i Kukiz15.

Porozumienie programowe PiS i Kukiz’15. „To jest jeden z ważniejszych dni w moim życiu”