w

Zdobywanie wyborców w 2020r. Kaczyński na TikToku.

jaroslaw kaczynski tiktok 1740x798 1

Rok 2020 pod względem polityki jest przełomowy. Już w tym momencie widzimy, że trendy znacznie się zmieniają. Popularność TikToka jest bardzo wysoka, z czego skorzystał Jarosław Kaczyński, tym samym włączając się w akcję #StopFurChallenge, której uczestnicy mają poprzeć ogłoszoną wcześniej „piątkę dla zwierząt”.

Kaczyński na TikToku: Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę -  blog Salon24 news

„Szanowni państwo, to jest naprawdę potrzebne. Tu dzieje się naprawdę sporo złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę”- stwierdził Jarosław Kaczyński, nominując do wyzwania premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa komitetu wykonawczego partii- Krzysztofa Sobolewskiego.

Patrząc z czysto politycznej strony, jest to genialny ruch. Być może przejmą część wyborców opozycji, zrobią coś dobrego, w końcu, zwierzęta to zawsze emocjonujący temat (pamiętacie dziki?).

Ale z drugiej strony, brzmi to jak kolejna zasłona dymna. Wywołujemy szum medialny, w ciszy robiąc coś innego, tak, aby ludzie nie widzieli. „Osłodzenie” po podatku cukrowym chciałoby się rzec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szkoła i system pruski, czyli produkcja ludzi nieefektywnych.

Szkoła i system pruski, czyli produkcja ludzi nieefektywnych.

fretka

Przemysł futrzarski – wolnościowe za i przeciw