w

Zdobywanie wyborców w 2020r. Kaczyński na TikToku.

Rok 2020 pod względem polityki jest przełomowy. Już w tym momencie widzimy, że trendy znacznie się zmieniają. Popularność TikToka jest bardzo wysoka, z czego skorzystał Jarosław Kaczyński, tym samym włączając się w akcję #StopFurChallenge, której uczestnicy mają poprzeć ogłoszoną wcześniej „piątkę dla zwierząt”.

Kaczyński na TikToku: Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę -  blog Salon24 news

„Szanowni państwo, to jest naprawdę potrzebne. Tu dzieje się naprawdę sporo złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę”- stwierdził Jarosław Kaczyński, nominując do wyzwania premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa komitetu wykonawczego partii- Krzysztofa Sobolewskiego.

Patrząc z czysto politycznej strony, jest to genialny ruch. Być może przejmą część wyborców opozycji, zrobią coś dobrego, w końcu, zwierzęta to zawsze emocjonujący temat (pamiętacie dziki?).

Ale z drugiej strony, brzmi to jak kolejna zasłona dymna. Wywołujemy szum medialny, w ciszy robiąc coś innego, tak, aby ludzie nie widzieli. „Osłodzenie” po podatku cukrowym chciałoby się rzec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tired worker gettyimages 664861556

Ludziom się już nie chce czytać o pandemii

appleevent2020whattoexpect

Świat płonie, a przed nami kolejna premiera Apple.