w

Żukiewicz ukarany. 450 tys. zł za propagowanie piramid

Naganiacz nr 1 – Żukiewicz ukarany.

Naganiacz prowadził działalność gospodarczą pod nazwą INVESTPROVIDER. Damian Żukiewicz to youtuber czerpiący zyski z promowania różnych „inwestycji”.

 • Znany jest z namawiania konsumentów do rejestrowania się na portalu FutureNet, platformie Future AdPro i sieci NetLeaders. Wszystko oczywiście pod otoczką szybkich samochodów, ogromnych pieniędzy i ponadprzeciętnych zysków.

„W ten sposób promował systemy typu piramida obiecujące zyski uzależnione głównie od wprowadzenia do systemu nowych osób. Ich organizowanie i propagowanie jest prawnie zakazane jako nieuczciwa praktyka rynkowa. Po przeprowadzeniu postępowania Prezes UOKiK Tomasz Chróstny stwierdził, że poprzez promocję takich systemów Żukiewicz naruszał zbiorowe interesy konsumentów”

 • Niemal maksymalną karę za każdą z trzech stwierdzonych praktyk – łącznie blisko 450 tys. zł – nałożył Prezes UOKiK Tomasz Chróstny na Damiana Żukiewicza (INVESTPROVIDER) za propagowanie systemów typu piramida.
 • Naganiacz musi ponadto poinformować o swoich nieuczciwych praktykach oraz decyzji Prezesa UOKiK – na stronie internetowej i kanale YouTube.

„Jeśli chcesz zarabiać minimum 5000 złotych miesięcznie w Internecie. Jeśli chcesz zwolnić się na zawsze z pracy na etacie, z której nie jesteś zadowolony, to nie zastanawiaj się i nie słuchaj swoich znajomych nieudaczników, tylko ZRÓB TO! Co masz zrobić? Zacznij od podstaw czyli zarejestruj się w minimum 5 programach, które będą podstawą Twoich przychodów pasywnych. Ani ja, ani żaden inny lider zarabiający dziś minimum $1.000 dziennie w Internecie nie pominął tego kroku” – brzmiały „motywujące” teksty Żukiewicza.

7 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Przerażające jest to, że świadomość społeczeństwa w naszym kraju jest w XXI wieku tak niska, iż masa ludzi daje się naciąć na piramidy finansowe – i abstrachuję już tutaj od tego czy Żukiewicz naganiał faktycznie na piramidy.

   • To prawda. A jest to o tyle gorsza piramida, że w takiej wypowej to chociaż sam podejmujesz decyzję, że chcesz się w nią zaangażować, a w przypadku ZUS ktoś decyduje za Ciebie.

 2. „DDUŻE łatwe pieniądze????”—-oznaczają——>>
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  „POJEDZ SE DO DISNEYLANDU I PRACUJ TAM ZA MICHE RYŻU… ????☃️☃️”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polacy rezygnują z PPK. 77 proc. osób wypisało się

Polacy rezygnują z PPK. 77 proc. osób wypisało się

Polacy bez oszczędności! 24 proc. mieszkańców nie ma środków na czarną godzinę

Polacy bez oszczędności! 24 proc. mieszkańców nie ma środków na czarną godzinę