w

Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store. Gra ma nadal dużo błędów

Kiedy Cyberpunk 2077 został wydany w grudniu 2020 roku, podstawowe wersje gry na konsole PlayStation 4 i Xbox One miały poważne problemy z wydajnością. W rezultacie, PlayStation ogłosiło, że usunie Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu cyfrowego 17 grudnia 2020 roku.

Co więcej, CD Projekt Red ogłosił rozbudowany program zwrotu pieniędzy, obiecując, że każdy niezadowolony z Cyberpunk 2077 otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Według CD Projekt, firma dokonała około 30 000 zwrotów i podczas briefingu finansowego powiedziała, że usunięcie Cyberpunka 2077 z PlayStation „wpłynęło” na ogólną sprzedaż gry, również na innych platformach.

  • Tymczasem, Sony wydało oświadczenie w sprawie powrotu gry Cyberpunk 2077, ostrzegając graczy korzystających z podstawowej wersji PlayStation 4, że nadal będą oni doświadczać problemów z wydajnością. Zamiast tego Sony zaleca, aby w Cyberpunk 2077 grać na PlayStation 5 lub PlayStation 4 Pro, dopóki nie zostaną wprowadzone dodatkowe poprawki.

Informację potwierdził również CD Projekt:

„Zarząd przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r.” – czytamy w raporcie.

Notowania CD Projektu zareagowały na te informacje bardzo pozytywnie. Na koniec wtorkowej sesji akcje wyceniono na prawie 199 zł – wzrost o niemal 7 proc.

Zobacz także: Płaca minimalna wzrośnie do 3000 zł. Jest nowa propozycja rządu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Andrzej Duda o szczepionce. Rok temu mieliśmy tyle samo przypadków, choć jej nie było

Andrzej Duda o szczepionce. Rok temu mieliśmy tyle samo przypadków, choć jej nie było

Podwyżka stóp procentowych w USA? Fed podjął decyzję

Podwyżka stóp procentowych w USA? Fed podjął decyzję