w

Czy rząd popełnił przestępstwo? Pojawiło się zawiadomienie do prokuratury

Fot: Kancelaria Sejmu RP/ Wikimedia commons

Czy prokuratura zajmie się rządem?

Od soboty mamy kolejne zaostrzenie obostrzeń… na dwa tygodnie oczywiście. Zamknięte zostały następne biznesy, które cierpią. Dodatkowo rząd ogłasza, że to nie jest koniec. 30 marca, rzecznik rządu powiedział, że obecne obostrzenia mogą zostać z nami dłużej niż do 9 kwietnia.

„To co było zapowiedziane na 14 dni w marcu zeszłego roku trwa już ponad rok i nie widać końca – skomentował Artur E. Dziambor.

  • Posłowie Konfederacji złożyli zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieści na premiera Mateusza Morawieckiego, ministra Michała Dworczyka oraz ministrów Adama Niedzielskiego i Łukasza Szumowskiego.
  • Podstawą zawiadomień jest art. 165 § 1 pkt 5 oraz 165 § 3 Kodeksu karnego. Powodem jest „spowodowanie śmierci dziesiątków tysięcy obywateli Rzeczypospolitej oraz gigantyczne straty majątkowe”. Lockdown, którym władza dewastuje nasze życie społeczno-gospodarcze jest BEZPRAWNY, co potwierdzają wyroki sądów – czytamy na Facebooku Konfederacji.

„Rząd wyrządza nam szkodę, działając bezprawnie. Szkodę ogromnych rozmiarów. Nie może być tak, że nikt za to nie odpowiada! Domagamy się tego żeby ludzie, którzy to zrobili, zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Ofiary, które kazali nam ponosić były nadaremne!” – powiedział Dobromir Sośnierz.

„Składamy zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa na Morawieckiego, Szumowskiego, Niedzielskiego i Dworczyka. Czterech jeźdźców apokalipsy A.D. 2021. To ludzie, którzy przyprawili o straty na zdrowiu, majętności i życiu Naród Polski – dodał Grzegorz Braun”

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obostrzenia mogą zostać z nami dłużej niż do 9 kwietnia.

Rzecznik rządu: obecne obostrzenia mogą zostać z nami dłużej

Większość sklepów budowlanych otwarta. Bez problemu zrobisz zakupy,

LOCKDOWN Z KARTONU: Większość sklepów budowlanych otwarta