fot. YouTube/ Najlepsze debaty
w

Debata prezydencka… inaczej. Nowe odkrycie YouTube’a

Debata prezydencka w TVP już jutro, jednak przypomnijmy sobie pierwsze spotkanie wszystkich kandydatów. Okazuje się, że w odmętach internetu znajduje się prawie że wersja reżyserska materiału z maja.

Debata Prezydencka TVP 2020 skrót – parodia. To najlepsze co możecie zobaczyć w polskim internecie tego wieczoru. Mimo że materiał ma już dobre 4 dni (opublikowany 12 czerwca), nadal utrzymuje wysoki poziom aktualności.

Szanowni państwo, debata odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu […] Telewizji Polskiej. […] Mam nadzieję, że zasady tej debaty są jasne. Więc… zaczynajmy! – zaprasza do wspólnego oglądania Michał Adamczyk.

Debata prezydencka to jednak nie tylko charyzmatyczny prowadzący. Gwiazdą materiału, który pojawił się na kanale Najlepsze Debaty, bezapelacyjnie są sami kandydaci na stanowisko głowy państwa.

Pięć lat temu swoją prezydenturę zacząłem od […] walki z […] przedsiębiorcami. Bo to oni zapewniają miejsca pracy, a nam chodzi o to, aby jak najwięcej miejsc pracy […] zniknęło – rozpoczął debatę urzędujący prezydent Andrzej Duda.

W ogóle polska polityka zagraniczna powinna odzyskać dla Polski […] Berlin i Paryż – postulował Szymon Hołownia, kandydat bezpartyjny.

Zawsze będę zabiegał o to […], żeby Polki miały […] F35. […] Zestrzelimy […] San Escobar – proponował kandydat Lewicy, Robert Biedroń.

Po pierwsze należy postawić przed Trybunałem Stanu […] dwójkę dzieci […] z Koszalina, które nie robią nic, aby pomóc polskim przedsiębiorcom – apelował Paweł Tanajno, organizator Strajku Przedsiębiorców.

Jest jedno państwo, do którego mi najbliżej […] Rosja – zadeklarował Krzysztof Bosak.

Warto przyjrzeć się bliżej streszczeniu poprzedniego spotkania kandydatów, bo już jutro druga debata prezydencka o 21:00 na TVP 1.

Sprawdź również: Debata prezydencka ponownie w TVP. Są szczegóły

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Antoni Macierewicz przed Trybunałem Stanu?

  Antoni Macierewicz przed Trybunałem Stanu?

  Monika Jaruzelska na kartach Brunatnej księgi.

  Monika Jaruzelska w Brunatnej księdze. Przez wywiad z Braunem