w

Donald Trump o wyborach: To jest oszustwo, zatem skierujemy sprawę do Sądu Najwyższego, aby głosowanie się zatrzymało

Screenshot 3 2
CNN

Donald Trump: Dziękuję narodowi amerykańskiemu. Miliony ludzi głosowały na mnie, a smutna grupa ludzi próbuje odmówić im głosu. (…) Wiedziałem, że tak będzie i mówiłem o tym od kiedy postanowiono o głosowaniu korespondencyjnym. Teraz naszym celem jest zapewnienie uczciwości wobec naszego narodu. To jest oszustwo, zatem skierujemy sprawę do Sądu Najwyższego, aby głosowanie się zatrzymało.

  • Wygrywamy wszystko i wszędzie, nagle okazało się, że wszystko wygraliśmy, wyniki są fenomenalne. Byliśmy gotowi, by wygrać, jesteśmy gotowi, by świętować. To wspaniałe głosowanie, wspaniały sukces, a frekwencja jest rekordowa.
  • Co najważniejsze wygrywamy w Pensylwanii. Pomyślcie o tym, mamy tam 690 tys. głosów. To nie jest mała różnica, to będzie w zasadzie niemożliwe, żeby Biden nas dogonił. Wygrywamy w Michigan, widziałem te dane i powiedziałem: wow, to dużo.

Wybory prezydenta w Stanach Zjednoczonych pozostają na razie nierozstrzygnięte. W kilku kluczowych stanach agencje informacyjne nie są w stanie wskazać zwycięzcy. Wciąż trwa tam liczenie głosów, które w tym roku jest szczególnie skomplikowane ze względu na dużą liczbę z nich oddaną pocztą i w dniach poprzedzających dzień wyborów.

Stanami, w których na razie nie wskazano jednoznacznie triumfatora, są: Karolina Północna, Georgia, Pensylwania, Michigan, Wisconsin, Arizona, Nevada i Maine.

image 29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Screenshot 2 2

Rafał Trzaskowski zdymisjonował Pawła Rabieja. „Wziął urlop bez mojej wiedzy i zgody”.

grzybki

Powyborczy grzybek. Stan Oregon liberalizuje prawo narkotykowe!