w ,

Kryptowaluta nazwana imieniem Elona Muska rośnie ponad 4000% w październiku

Memecoiny na fali:

W ostatnim czasie mamy do czynienia z ogromnymi rajdami na kryptowalutowych memach, typu shiba inu. Jest to bardzo szalony czas, spekulacja na tego typu walorach jest ogromna. SHIBA w pewnym momencie osiągnęła kapitalizację pozwalającą jej na dostanie się do 10 największych kryptowalut. Na fali tego sukcesu powstaje wiele nowych projektów, które próbują się wybić.. pomysły są różne – oczywiście, głównie psie coiny.


Dowiedz się więcej: Inwestor kupił shiba inu za 8 tys. dolarów… teraz jego środki są warte 5,7 mld dolarów


  • Jedną z kryptowalut, która próbuje powtórzyć sukces shiba inu, jest Dogelon Mars. ELON to kryptowaluta mem, nazwana na cześć prezesa Tesli i SpaceX, Elona Muska.

Nazywana Dogelon Mars (ELON), według danych coinpaprika osiągnęła 30 października 0,00000253 USD – po otwarciu miesiąca na poziomie około 0,00000005 USD, co daje grubo ponad 4000% zysku w ciągu października.

image 174
image 173
Źródło: CoinGecko

Duża część zysków pochodzi z 29 i 30 października, kiedy to ELON rósł z powodu listingu kryptowaluty na OKEx i Crypto.com.

Podobnie, Samoyedcoin (SAMO) podskoczył o około 2 925%, aby osiągnąć wycenę rynkową około 458 milionów dolarów. Hoge Finance’s (HOGE) podskoczył o 2,923% w październiku, aby stać się aktywem o wartości 458 milionów dolarów w porównaniu do 15 milionów dolarów na początku tego miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

allegro przejmuje czeska firme

Allegro przejęło czeskie Mall Group za 881 mln euro! Euforia na akcjach spółki

airbnb

Zyski Airbnb wzrosły o 280 proc. w trzecim kwartale