w

Floryda: Bilety na koncert dla zaszczepionych 18 dolarów, dla niezaszczepionych 1000 dolarów

Bilety na koncert? Zapłacisz więcej, jeżeli jesteś niezaszczepiony!

Promotor koncertów na Florydzie wpadł na pomysł, aby zachęcić swoją społeczność do szczepień, oferując 18 dolarów zniżki na bilety na nadchodzący koncert dla tych, którzy się zaszczepili – i pobierając 999,99 dolarów za bilet dla tych, którzy się nie zaszczepili.

Paul Williams z Leadfoot Promotions powiedział, że wpadł na ten pomysł, gdy terminy szczepień w jego stanie otworzyły się dla wszystkich, i gdy próbował zaplanować koncert, na którym ludzie mogliby się bezpiecznie bawić po ponad roku życia przez pandemię, która zamknęła większość wydarzeń na żywo z tłumami.

  • Koncert odbędzie się 26 czerwca w VFW Post 39 w St. Petersburgu. Wystąpią na nim trzy punkrockowe banki: Teenage Bottlerocket, MakeWar i Rutterkin.
  • Williams powiedział, że do tej pory nikt nie kupił żadnego z biletów za 1000 dolarów. W sprzedaży jest około 250 biletów ulgowych dla zaszczepionych pacjentów.

Jak podaje Williams – reakcja lokalnej sceny muzycznej na jego inicjatywę była „zdecydowanie pozytywna”, pojawiły się jednak głosy niezwykle negatywne. Co na to promotor?

Organizator powiedział, że nie odmawia wstępu na koncert nieszczepionym, mówiąc: „Możesz kupić bilet za pełną cenę i będziesz traktowany jak wszyscy inni”.

ŹRÓDŁO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chiny wprowadzają politykę trzech dzieci

Chiny walczą o demografię. Mieszkańcy będą mogli mieć trójkę dzieci

Hossa towarowa wznowiona dzięki czterem surowcom. Które wzrosły najmocniej?

Hossa towarowa wznowiona dzięki czterem surowcom. Które wzrosły najmocniej?