w ,

InPost zalicza kolejny progres. Odbiór paczki w dniu nadania!

Odbiór paczki w dniu nadania:

InPost jest spółką, która cały czas stara się rozszerzać swoje usługi i coraz bardziej zadowalać klientów. Firma ta jest idealnym przykładem na skuteczność działania prywatnych przedsiębiorstw, InPost bije na głowę np. Pocztę Polską, która działa… no właśnie – każdy chyba wie o co chodzi. Większość z nas nie miała dobrych wspomnień z państwowym molochem.

Polski E-commerce rośnie w niesamowitym tempie. Pandemia tylko przyśpieszyła ten proces. Coraz więcej osób przekonuje się do tego sposobu zakupów – nawet starsze pokolenie. InPost zauważa tutaj kolejną szansę. Cały świat kurierski dąży aktualnie do jak skracania czasu dostawy. Wyobraźmy sobie sytuację, że InPost dojdzie do momentu, kiedy wszystkie paczki będą dostarczane w ciągu jednego dnia – będzie to ogromna rewolucja, która zmiecie konkurencję.

InPost chce wprowadzić kolejną rewolucję w świecie kurierskim:

  • InPost uruchomił usługę Same Day Delivery, w ramach której przesyłki są dostarczane do Paczkomatów w dniu ich nadania. Opcja jest na razie dostępna w Warszawie i Łodzi.
  • Nowa usługa działa od 14 września.

Jak czytamy – InPost dostarczy do paczkomatów przesyłki nadane z tego samego miasta, które do jego centrum dystrybucji trafią do godziny 16:30. Dodatkowo, za nową usługę nie jest pobierana żadna opłata!

Odbiór paczki w dniu nadania: InPost jest spółką, która cały czas stara się rozszerzać swoje usługi i coraz bardziej zadowalać klientów. Firma ta jest idealnym przykładem na skuteczność działania prywatnych przedsiębiorstw, InPost bije na głowę np. Pocztę Polską, która działa... no właśnie - każdy chyba wie o co chodzi. Większość z nas nie miała dobrych wspomnień z państwowym molochem.
Źródło: Materiały Prasowe

W ten sposób podnosimy poprzeczkę dla wszystkich graczy na rynku, którzy dostarczają przesyłki

zapowiada Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost SA.

Zobacz także: Pierwszy w historii polski jednorożec. Mamy startup o wartości ponad miliarda złotych!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwszy w historii polski jednorożec. Mamy startup o wartości ponad miliarda złotych!

Pierwszy w historii polski jednorożec. Mamy startup o wartości ponad miliarda dolarów!

Doda sprzedaje swoje ciało w 3D. Gwiazda wchodzi w NFT!

„Doda sprzedaje swoje ciało” w 3D. Gwiazda wchodzi w NFT!