fot. Facebook
w

Kampania KO z wpadką. Link przenosi do strony Dudy

Kampania Rafała Trzaskowskiego nabiera tempa, jednak nie obyło się bez wpadki. Hasło kandydata KO po wpisaniu w wyszukiwarkę przenosi do… strony Andrzeja Dudy.

Kampania kandydata Koalicji Obywatelskiej będzie sygnowana sloganem „Silny prezydent, wspólna Polska”. Sztab przedstawił hasło podczas wczorajszej konferencji prasowej. Prezentację przeprowadzili Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz Cezary Tomczyk. Posłanka Nowoczesnej podkreśliła, że kampania bierze pod uwagę głosy wyborców i tak też zrodziła się idea tegorocznego hasła.

Jest odpowiedzią na to, co słyszeliśmy – wyjaśniała Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Posłance wtórował także Cezary Tomczyk.

Nasze hasło to „Silny prezydent, wspólna Polska”. To odpowiedź na diagnozę, którą słyszymy na polskich ulicach, to diagnoza na „mamy dość”. Odpowiedzią na „mamy dość” musi być ktoś, kto zapewni siłę i wspólnotę – podkreślał.

Jednak jak zauważa redakcja tygodnika DoRzeczy, po wpisaniu w wyszukiwarkę „http://SilnyPrezydentWspolnaPolska.pl„, link przekierowuje użytkownika na stronę Andrzeja Dudy.

Ponadto, niektórzy politycy zarzucają Trzaskowskiemu, że jego kampania bazuje na haśle Lecha Kaczyńskiego z 2005 roku także z wyborów prezydenckich. Slogan brzmiał „Silny prezydent, uczciwa Polska”.

Kampania Trzaskowskiego stanęła w ogniu krytyki przede wszystkim ze strony polityków PiS-u.

To chyba pierwszy tak poważny błąd sztabowców Rafała Trzaskowskiego. Najwyraźniej nie sprawdzili, czego trzeba i zaliczyli wpadkę. Moim zdaniem wpadkę niewybaczalną, choć nie intencjonalną, bo wykluczam scenariusz, w którym Trzaskowski i jego ludzie wzorowaliby się na Lechu Kaczyńskim, do którego dziedzictwa Trzaskowski ma jednoznaczny stosunek – mówił w rozmowie z polsatnews.pl Błażej Poboży, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Sprawdź również: Szymon Hołownia zagrozi Dudzie? Gowin ocenia

Źródło: DoRzeczy/ Polsat News

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  KAS dobierze się do firm.

  KAS mówi „sprawdzam”. Dostanie się zaniżającym przychody

  Debata prezydencka ponownie w TVP

  Debata prezydencka ponownie w TVP. Są szczegóły