w

Koniec bitomatów w Polsce? Od jutra nie wypłacisz swoich pieniędzy!

fot: shitcoins.club

Wieczorem 28 czerwca, jedna z firm, która działa na Polskim rynku bitomatów poinformowała, że od jutrzejszego poranka wszystkie ich automaty zostaną wyłączone, sprawa potrwa do rozwiązania problemów, firma zapewnia, że chce zadbać o bezpieczeństwo i pozytywne doświadczenia klienta.

We wtorek, 22 czerwca, służby mundurowe uniemożliwiły pracę w budynku w Bydgoszczy, gdzie pomieszczenia wynajmowała firma posiadająca lokale z komputerami, na których, zdaniem prokuratury, użytkownicy otwierali stronę internetową CSANI. Według zarzutów prokuratury, strona CSANI zawiera nawiązania do gier hazardowych – poinformowała firma shitcoins.club.

  • Jak czytamy – w budynku znajdowały się również pomieszczenia wynajęte przez inne firmy, wtargnięcie wpłynęło na prawidłowe funkcjonowanie projektu Shitcoins.club.

Firma poinformowała, że nie jest przedmiotem postępowania, ale działania służb zakłóciły prawidłowe funkcjonowanie całego obiektu, co przełożyło się na ogromne problemy logistyczne. Shitcoins.club podaje, że w trosce o bezpieczeństwo i pozytywne doświadczenia klienta, zdecydowano się wyłączyć bitomaty, do momentu, kiedy sytuacja nie ulegnie zmianie. Firma będzie informować o wszelkich zmianach na bieżąco.

Pomimo licznych prób poprawy sytuacji przez ostatnie dni, z żalem uznajemy, że wyceniana na kilka milionów złotych podatników akcja uniemożliwiła prawidłowe funkcjonowanie firmy – czytamy na Facebooku.

ŹRÓDŁO: Shitcoins.club

Zobacz także: Rynek ropy czeka na kolejny ruch OPEC+. Co się wydarzy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wariant Delta: WHO wzywa osoby w pełni zaszczepione do noszenia masek

Wariant Delta: WHO wzywa osoby w pełni zaszczepione do noszenia masek

Dane demograficzne coraz gorsze. GUS poinformował o przyczynach umieralności

Dane demograficzne coraz gorsze. GUS poinformował o przyczynach umieralności