w

Andrzej Duda: Wszelkie niedopatrzenia Polskiego Ładu trzeba jak najszybciej poprawić

Polski Ład jest programem gospodarczym rządu, który wprowadził na rynku bardzo dużo zamieszania… nic dziwnego, w końcu wszystko było wprowadzane w totalnym chaosie i pośpiechu. O niedoskonałościach Polskiego Ładu zdaje sobie sprawę m.in. Andrzej Duda, który w niedzielę wspomniał, że wszelkie niedopatrzenia Polskiego Ładu trzeba jak najszybciej poprawić.

Andrzej Duda o Polskim Ładzie

– Polski Ład to bardzo duży program zawierający ogromne rozwiązania legislacyjnie i ustawowe. Wszelkie niedopatrzenia trzeba jak najszybciej poprawić – stwierdził Andrzej Duda w Zakopanem.

  • Dziennikarze zapytali prezydenta o tę kwestię pod narciarskim stokiem. Nie odpowiedział jednak, które punkty Polskiego Ładu jego zdaniem wymagają poprawki.

Spotkanie z przedstawicielami rządu

W „najbliższym czasie” pracownicy Pałacu Prezydenckiego mają się spotkać z przedstawicielami rządu w sprawie poprawiania Polskiego Ładu.

– Na tym spotkaniu przedstawimy uwagi i zastrzeżenia, dotyczące między innymi sytuacji emerytów pracujących i opodatkowania świadczeń socjalnych – zapowiedział szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot w rozmowie z TVN24.

Jak podkreślał współpracownik Dudy – prezydent uczestniczył w pracach nad przygotowaniem ustaw Polskiego Ładu i już wtedy, na etapie wstępnym, przedstawiał swoje uwagi. Zaznaczył, że część z nich została uwzględniona.


Zobacz także: NETFLIX PODNOSI CENY W USA I KANADZIE. CENA AKCJI ROŚNIE

Fot: Kancelaria Prezydenta – Marek Borawski/KPRP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

google entrance building

Google kupiło biuro w Londynie za 1 miliard dolarów

zdjecia sprzedane jako nft

22-latek sprzedaje swoje zdjęcia jako NFT. Selfie warte miliony