w

Nowy pomysł rządu: Loteria szczepionkowa w Polsce. Miliony do wygrania?

Loteria szczepionkowa?

Niedawno informowaliśmy o loterii szczepionkowej, którą zorganizował gubernator stanu Ohio. Milion dolarów – tyle może wygrać osoba, która zaszczepi się w amerykańskim stanie Ohio. Loteria z olbrzymią wygraną to pomysł gubernatora Mike’a DeWine’a, który chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do przyjęcia szczepionki...

  • Nie minęło wiele czasu, a pomysły zza oceanu zaczynają przychodzić do Polski.. Rząd chce zorganizować loterię szczepionkową!

Rząd ma nowy pomysł, aby zachęcić Polaków do szczepień przeciw COVID-19. Wraz z Totalizatorem Sportowym przygotowuje loterię szczepionkową, w której będzie można wygrać nawet milion złotych – podaje “Wprost”.

W loterii przewidzianej dla pojedynczych obywateli, rozważamy kilka pułapów finansowych – losowania tygodniowe, miesięczne i finałowe – mówi w rozmowie z “Wprost” osoba z rządu.

Główna wygrana w loterii szczepionkowej może wynieść nawet milion złotych.

Ze strony państwa będzie wsparcie na lokalne wydarzenia promocyjne. Gminy, w których poziom zaszczepienia będzie wynosił 75 proc., dostaną kilkaset tysięcy złotych. Potem spośród nich wybierzemy te z rekordowym wynikiem i one otrzymają milionowe wsparcie na dowolny cel – mówi “Wprost” rozmówca z rządu.

Zobacz także: USA: Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych związanych z pandemią!

Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych

USA: Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych związanych z pandemią!

Rekordowe dane z polskiego przemysłu

Rekordowe dane z polskiego przemysłu. Wzrost o ponad 44 proc.