w

Nowy pomysł rządu: Loteria szczepionkowa w Polsce. Miliony do wygrania?

Loteria szczepionkowa?

Niedawno informowaliśmy o loterii szczepionkowej, którą zorganizował gubernator stanu Ohio. Milion dolarów – tyle może wygrać osoba, która zaszczepi się w amerykańskim stanie Ohio. Loteria z olbrzymią wygraną to pomysł gubernatora Mike’a DeWine’a, który chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do przyjęcia szczepionki...

 • Nie minęło wiele czasu, a pomysły zza oceanu zaczynają przychodzić do Polski.. Rząd chce zorganizować loterię szczepionkową!

Rząd ma nowy pomysł, aby zachęcić Polaków do szczepień przeciw COVID-19. Wraz z Totalizatorem Sportowym przygotowuje loterię szczepionkową, w której będzie można wygrać nawet milion złotych – podaje „Wprost”.

W loterii przewidzianej dla pojedynczych obywateli, rozważamy kilka pułapów finansowych – losowania tygodniowe, miesięczne i finałowe – mówi w rozmowie z „Wprost” osoba z rządu.

Główna wygrana w loterii szczepionkowej może wynieść nawet milion złotych.

Ze strony państwa będzie wsparcie na lokalne wydarzenia promocyjne. Gminy, w których poziom zaszczepienia będzie wynosił 75 proc., dostaną kilkaset tysięcy złotych. Potem spośród nich wybierzemy te z rekordowym wynikiem i one otrzymają milionowe wsparcie na dowolny cel – mówi „Wprost” rozmówca z rządu.

Zobacz także: USA: Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych związanych z pandemią!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych

  USA: Teksas rezygnuje z zasiłków dla bezrobotnych związanych z pandemią!

  Rekordowe dane z polskiego przemysłu

  Rekordowe dane z polskiego przemysłu. Wzrost o ponad 44 proc.