w , ,

Prawie 9000 nowych zakażeń wśród dzieci, które ruszyły do szkoły w USA.

Gigantyczny wzrost zakażeń! Prawie 9000 samych dzieci uzyskało pozytywny wynik w szkole podczas testu na bycie zakażonym koronawirusem. A to zaledwie pierwsze 2 tygodnie od otwarcia szkół w USA w stanie Floryda.

Czy otwarcie szkół w czasach pandemii to dobra decyzja?

W stanie floryda obecnie jest około 50 tysięcy dzieci z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa (poniżej 18 roku życia) – według ostatniego raportu pediatrycznego opublikowanego przez Florida Department Of Health. W raporcie który został ukazany 9 sierpnia, możemy dowiedzieć się, że potwierdzonych przypadków było 39735 – w tej samej grupie. To oznacza, że tylko w ciągu ostatnich 2 tygodni zachorowało 8995 dzieci.

Raport zawiera poszczególne grupy wiekowe. 14 i 17 lat – które stanowią 36% wszystkich przypadków. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat stanowią 27% wszystkich przypadków wśród młodzieży.

dziecko w szkole z maską przeciw koronawirusowi

Wzrost liczby dzieci hospitalizowanych z COVID-19.

Według departamentu zdrowia, do 9 sierpnia dzieci hospitalizowanych było 436. Lecz w porównaniu z ostatnim raportem jest to już 602, czyli wzrost o 38%!

Na Florydzie istnieje ponad 610 tysięcy potwierdzonych przypadków i conajmniej 10 tysięcy zgonów – według departamentu stanu zdrowia.

Czego można się spodziewać innego po otwarciu szkół?

Dzieci są jak tlen dla ognia w czasie pandemii.

Gimnazjum nauczyciel Brittany Myers, centrum, protesty przed Hillsborough County Schools District biura w Tampa na Florydzie, w dniu 16 lipca. Nauczyciele i administratorzy ze szkół Hillsborough County zbierali się przeciwko ponowneniu szkoły ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusów.
OCTAVIO JONES
Gimnazjum nauczyciel Brittany Myers, centrum, protesty przed Hillsborough County Schools District biura w Tampa na Florydzie, w dniu 16 lipca. Nauczyciele i administratorzy ze szkół Hillsborough County zbierali się przeciwko ponowneniu szkoły ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusów. – OCTAVIO JONES

Oto co się stało, gdy uczniowie poszli do szkoły podczas pandemii w 1918 r.

Czas przyniesie skutki działań rządów. Odpowiedzialność społeczna jest kluczem w całym zamieszaniu.

TO PONAD 90000
https://www.youtube.com/watch?v=BCQ2uDy653M

A jak będzie w Polsce? Jak myślicie? Tak szczerze. Co przyniesie wrzesień? Będzie ponad 9000 dziennie zakażeń? Zapraszam poniżej do komentowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szczepionka na koronawirusa

Szczepionka Na Koronawirusa SARS-CoV-2, COVID-19

Źródło: funnyjunk.com

USA: dług publiczny większy niż gospodarka