w , ,

Prawie 9000 nowych zakażeń wśród dzieci, które ruszyły do szkoły w USA.

PONAD 9000 zakażeń
Dzieci w szkole, zachorowały na covid

Gigantyczny wzrost zakażeń! Prawie 9000 samych dzieci uzyskało pozytywny wynik w szkole podczas testu na bycie zakażonym koronawirusem. A to zaledwie pierwsze 2 tygodnie od otwarcia szkół w USA w stanie Floryda.

Czy otwarcie szkół w czasach pandemii to dobra decyzja?

W stanie floryda obecnie jest około 50 tysięcy dzieci z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa (poniżej 18 roku życia) – według ostatniego raportu pediatrycznego opublikowanego przez Florida Department Of Health. W raporcie który został ukazany 9 sierpnia, możemy dowiedzieć się, że potwierdzonych przypadków było 39735 – w tej samej grupie. To oznacza, że tylko w ciągu ostatnich 2 tygodni zachorowało 8995 dzieci.

Raport zawiera poszczególne grupy wiekowe. 14 i 17 lat – które stanowią 36% wszystkich przypadków. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat stanowią 27% wszystkich przypadków wśród młodzieży.

dziecko w szkole z maską przeciw koronawirusowi

Wzrost liczby dzieci hospitalizowanych z COVID-19.

Według departamentu zdrowia, do 9 sierpnia dzieci hospitalizowanych było 436. Lecz w porównaniu z ostatnim raportem jest to już 602, czyli wzrost o 38%!

Na Florydzie istnieje ponad 610 tysięcy potwierdzonych przypadków i conajmniej 10 tysięcy zgonów – według departamentu stanu zdrowia.

Czego można się spodziewać innego po otwarciu szkół?

Dzieci są jak tlen dla ognia w czasie pandemii.

Gimnazjum nauczyciel Brittany Myers, centrum, protesty przed Hillsborough County Schools District biura w Tampa na Florydzie, w dniu 16 lipca. Nauczyciele i administratorzy ze szkół Hillsborough County zbierali się przeciwko ponowneniu szkoły ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusów.
OCTAVIO JONES
Gimnazjum nauczyciel Brittany Myers, centrum, protesty przed Hillsborough County Schools District biura w Tampa na Florydzie, w dniu 16 lipca. Nauczyciele i administratorzy ze szkół Hillsborough County zbierali się przeciwko ponowneniu szkoły ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusów. – OCTAVIO JONES

Oto co się stało, gdy uczniowie poszli do szkoły podczas pandemii w 1918 r.

Czas przyniesie skutki działań rządów. Odpowiedzialność społeczna jest kluczem w całym zamieszaniu.

TO PONAD 90000
https://www.youtube.com/watch?v=BCQ2uDy653M

A jak będzie w Polsce? Jak myślicie? Tak szczerze. Co przyniesie wrzesień? Będzie ponad 9000 dziennie zakażeń? Zapraszam poniżej do komentowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szczepionka na koronawirusa

Szczepionka Na Koronawirusa SARS-CoV-2, COVID-19

Źródło: funnyjunk.com

USA: dług publiczny większy niż gospodarka