fot. YouTube.com/ Onet News
w

Ruch Szymona Hołowni już pewny. Jest nazwa

fot. YouTube.com/ Onet News

Ruch Szymona Hołowni staje się realny. Kandydat bezpartyjny w pierwszej turze wyborów prezydenckich zapowiedział rejestrację stowarzyszenia. 

Z tego wspaniałego poruszenia, które złożyło się na tę kampanię powstanie teraz ruch społeczny, ruch obywatelski, który przyjmie formę stowarzyszenia i nazwę „Polska 2050” – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej. 

Ruch Szymona Hołowni ma być oparty na sztabie wyborczym. Pierwszymi członkami stowarzyszenia będą zaangażowani w pierwszą turę wyborów wolontariusze. 

Stoi za mną 2,6 mln Polaków. Część z nich bierze udział w ruchu, który tę kampanię zbudował. To samorządowcy, aktywiści. Z wielu miejsc dostajemy sygnały, że ich liczba rośnie. Że dołączają się do nas – podkreślał Szymon Hołownia. 

Publicysta zapowiedział również inaugurację działalności biur rejonowych. Ruch Szymona Hołowni przekształci dotychczasowe biura okręgowe z kampanii prezydenckiej. 

Tysiące ludzi będą zaangażowane w „Polskę 2050″. Dotychczasowe biura wyborcze zostaną przekształcone w 18 biur ruchu. Chcemy przygotowywać na bieżąco nowe programy dla Polsk. Nie umówiliśmy się tylko na wybory prezydenckie, ale na to, aby służyć naszej ojczyźnie. Dla naszych dzieciaków, naszych bliskich – wyjaśniał dziennikarz. 

Sprawdź również: Szymon Hołownia nie poprze Trzaskowskiego w drugiej turze

Źródło: wMeritum.pl

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. sporo kasy muszą mieć na to … kto to finansuje ? Palikot ? Petru 2.0 ? cięgle te same siły próbują tego samego chwytu ” na świeżość pogrobowców PO” ?

  2. To było do przewidzenia. Jeśli się sam nie zaora ja Petru to PiS za 3 lata nie ma szans. I platforma przejmie pałke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Paweł Kukiz o PSL.

Paweł Kukiz o wyborach, PSL i drugiej turze

Wiosna i SLD łączą się w jedną partię.

Wiosna i SLD łączą się w jedną partię. Konwencja na jesieni