w

Interwencja w klubie Face2Face: Prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko policji

Face2Face – prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko policji.

O sytuacjach, które działy się w Rybniku pisaliśmy już wiele razy. Kolejne interwencje obiegały całą Polskę. Sanepid, służba celna, kontrola kas fiskalnych. Byli też policjanci uzbrojeni w pałki, gaz pieprzowy, broń hukową i gładkolufową, zatrzymany był również właściciel lokalu – w Rybniku działo się wiele.

  • Kolejnym krokiem jest wszczęcie postępowania przeciwko interweniującym funkcjonariuszom policji, o czym poinformowała na swoim Facebooku Jelena Bojda, pokazując równocześnie pismo, które otrzymała.

Zawiadomienie o wszczęciu śledztwa:

Sekretariat Prokuratury informuje Panią, jako zawiadamiającą, że postanowieniem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie z dnia 8 marca 2021 r. wszczęte zostało śledztwo pod sygnaturą PR 1 Ds 354.2021 w sprawie PRZEKROCZENIA UPRAWNIEŃ I NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW przez FUNKCJONARIUSZY POLICJI z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku oraz Komendy Wojewodzkiej Policji w Katowicach w czasie interwencji w dniach 26 stycznia 2021 oraz w nocy z 29/30 stycznia 2021 r. w Rybniku w lokalu ,,Face2Face” tj. o czyn z art.231§ 1 kk.

ciesyn

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tesco w Polsce sprzedane. Transakcja zamknięta

Tesco w Polsce sprzedane. Transakcja zamknięta

Dr Sutkowski: Widziałbym wojsko i policję na ulicach, lockdown jest zbyt miękki

Dr. Sutkowski: Widziałbym wojsko i policję na ulicach, lockdown jest zbyt miękki