w

„Będziesz pan wisiał”. Prokuratura umorzyła sprawę Grzegorza Brauna

Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła dochodzenie dotyczące gróźb karalnych Grzegorza Brauna adresowanych do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego – ustalił portal RadioZET.pl Mianowicie chodzi o słowa „będziesz Pan wisiał”.

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie Brauna?

Podczas jednego z posiedzeń sejmu we wrześniu 2021 roku poseł Grzegorz Braun powiedział do Adama Niedzielskiego słowa „Będziesz pan wisiał”. Po tych słowach poseł został wykluczony z obrad sejmu, a sprawa trafiła do Komisji etyki i prokuratury. Braun został ukarany również naganą.

Jakiś czas później prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie słów kierowanych przez posła Brauna wobec ministra Niedzielskiego. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do prokuratury od marszałek Sejmu Elżbiety Witek i od Adama Niedzielskiego.

Jednak jak poinformowało Radio Zet – Grzegorz Braun nie będzie ścigany za groźby karalne adresowane do ministra zdrowia. – Postanowieniem z dnia 31 grudnia 2021 r. dochodzenie w sprawie zostało umorzone wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego – poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz – czytamy.

Jest to na razie informacja nieoficjalna. Internet czeka na potwierdzenie.

https://veto.media/liczba-ofert-pracy-w-branzy-kryptowalut-rosnie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ilosc ofert pracy w branzy kryptowalut rosnie 395

Liczba ofert pracy na LinkedInie w branży kryptowalut wzrosła o 395% w 2021 r.

telefon zaufania dla dzieci i mlodziezy 1

Rząd ucina finansowanie telefonowi zaufania dla dzieci i młodzieży. Polacy tworzą zbiórkę, aby uratować sytuację