w

DAX, ropa, krypto? Co rozgrywa Rafał Zaorski? [VETO MEDIA LIVE]

Dzień dobry!

Kolejnym gościem w VETO LIVE był Rafał Zaorski. Omówiliśmy sobie aktualną sytuację gospodarczą, projekt BSB i wiele innych. Porozmawialiśmy o pustej… książce, której ceny na aukcjach są coraz bardziej kosmiczne. Wspomnieniami wróciliśmy również do naszego pierwszego spotkania i pamiętnego filmu.

Co rozgrywa Rafał Zaorski?

  • Rafał Zaorski: Poza kilkoma spółkami, którymi nie chcę się chwalić, mogę powiedzieć, że mam PLATIGE. Wierzę, że może być to drugi CDProjekt, zmienił się tam zarząd, są tam fajne ruchy – kupuje teraz plotki pod produkcję, którą mają zrobić.
  • W materiale omawiamy również wyciskanie shortów Melvina i aktualną sytuację CD Projektu. Rafał opowiada o swoich ruchach z tamtego roku – stracie na ropie i czarnych łabędziach. Możemy usłyszeć o refleksjach Zaorskiego – jak sobie poradził ze swoją stratą.

Kryptowaluty

Rafał “spowiada” się również ze swoich bitcoinów o których zrobiło się głośno.

  • Rafał Zaorski: W 2018 robiłem arbitraż – 5 bitcoinów zostało, machnąłem ręką i one sobie tak wisiały. Były to bitcoiny spisane na straty, które teraz zaangażuje w projekt BSB.

Big Short Bets

  • Padło również kilka słów o najnowszym projekcie Rafała. W BSB zaangażowanych jest wiele osób, odbywają się pierwsze spotkania z deweloperami. Programiści zaczynają już działać, za miesiąc wchodzi promocja międzynarodowa. Całość postępów można śledzić na Telegramie projektu.

Chiny, PKB, shortowanie CD Projektu… wiele innych. Po resztę nowości zapraszamy do całego materiału!

maxresdefault 46

Gotowanie żaby trwa! [VETO MEDIA]

Dr Sutkowski: Widziałbym wojsko i policję na ulicach, lockdown jest zbyt miękki

Dr. Sutkowski: Widziałbym wojsko i policję na ulicach, lockdown jest zbyt miękki