w , ,

Takie są właśnie skutki lockdownu. Właściciel pałacu popełnił samobójstwo!

jaroslawgasik

Wrzesiński restaurator, a także muzyk zespołu Milord – Jarosław Gasik, dokonał aktu samobójczego. Powiesił się na środku własnej restauracji. Przedsiębiorca miał 56 lat. Przyczyną tak dramatycznej decyzji był obowiązujący lockdown.

W 2006 roku, Jarosław Gasik zakupił pałac Mycielskich na Opieszynie, który jakościowo nie był w zadowalającym stanie. Po przeprowadzonym remoncie, przedsiębiorca otworzył w odnowionym pałacu restaurację.

J. Gasik był nie tylko przedsiębiorcą, ale też muzykiem z ogromną pasją. Grał w zespole Milord, który istniał już w latach 80. Jego liderzy nie tylko występowali lokalnie, ale również na festiwalach, m. in. w Opolu. Po rozwiązaniu składu w PRLu, później reaktywowano go w roku 2012.

Wprowadzone obostrzenia z powodu COVID-19 okazały się dla Jarosława Gasika paskudne w skutkach. Muzyk i przedsiębiorca z racji problemów, wynikających z restrykcji odebrał sobie życie przez powieszenie.

debilny lockdown
Napisał na Twitterze jeden z internautów

Po co nam to było?

closed sign with covid coronavirus w555 h555
Źródło: AM-online

Takie właśnie są skutki bezmyślnych restrykcji, wprowadzanych po to, by udowodnić obywatelom i całemu światu, że rząd podejmuje działania by walczyć z wirusem. Brak przygotowanych szpitali na kolejną falę wirusa doprowadził do tego, że rząd stara się robić cokolwiek by uniknąć odpowiedzialności za wcześniejsze złe decyzje, pozbawiając ludzi pracy i dorobku życiowego.

Z jednej strony wirus, który nie ustaje i wciąż jest szkodliwy. Z drugiej uczciwi przedsiębiorcy i pracujący ludzie, którzy z własnej pracy i biznesów utrzymują rodzinę, płacą kredyty, rachunki, czynsze, podatki i składki. Nagle w imię bezpieczeństwa pozbawiamy ich możliwości zarobku. I z racji niemożności wypracowywania pieniędzy, zostają na cienkim lodzie.

Zadajmy pytanie rządowi: Ile jeszcze ludzi w Polsce musi popełnić samobójstwo, by w końcu przywrócić nam normalność? Dobrobyt, dostatek, a także stabilność finansowa biorą się nie skądinąd jak z pracy (produkcji, świadczenia usług) i nie da się zaprzeczyć temu faktowi. Dlatego lockdown należy znieść by pozwolić ludziom zarabiać na wszelkie ważne potrzeby i nie skazywać ich na nędzę.

Zachęcamy Państwa do podpisania naszej petycji przeciwko wprowadzonym obostrzeniom! Przywróćmy w Polsce normalność. Petycję możecie znaleźć TUTAJ

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Wiedziałem, że ten artykuł pisał pan Eryk :). Skąd pewność, że powodem samobójstwa był lockdown?
    Może był list w którym samobójca to poruszył ale w artykule nie widzę wzmianki, także panie Eryku proszę przekazywać informację a nie pańską opinię. Fakty, fakty, fakty a nie pańskie domniemania.

  2. Moim zdaniem lekkie nadużycie mówiąc, że lockdown jest przyczyna tej tragedii. Nie znaliśmy faceta, ani jego problemów. Być może pośrednio sytuacja gospodarcza była jakiś katalizatorem, ale nie mamy pewności…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

[STRAJK GENERALNY KRAJU]W niedzielę wielka rekonstrukcja stanu wojennego! Naród protestuje, policja pałuje, Warszawa zablokowana!

[STRAJK GENERALNY KRAJU] W niedzielę wielka rekonstrukcja stanu wojennego! Naród protestuje, policja pałuje, Warszawa zablokowana!

Wyciekły dokumenty ujawniające masową infiltrację światowych firm przez Komunistyczną Partię Chin

Wyciekły dokumenty ujawniające masową infiltrację światowych firm przez Komunistyczną Partię Chin