w , , ,

Oddział “covidowy” – umieralnia – codziennie po 5 osób zabierają

https://veto.media/wp-content/uploads/covidowym.png
Pacjenci oddział covidowy - relacja
Pacjenci oddział covidowy – relacja

Zdrowi pacjenci są przetrzymywani przez nawet 26 dni mimo braku oznak choroby. Oddział covidowy – jak wygląda sytuacja? Wolne łóżka – zdrowi pacjenci, a nowi na wykończeniu. Autorzy relacji w serwisie youtube(link) opowiadają o realiach w szpitalach “covidowych”.

Zmora dla chorych – na inne choroby niż covid…

Z relacji wynika to co mówi duża część społeczeństwa – na COVID umierają wykończeni, osoby z innymi schorzeniami, czyli głównie osoby już w podeszłym wieku.

“Karawany przyjeżdżają, codziennie po pięć osób zabierają”

Jeden z bohaterów cierpi na problemy związane z trzustką, a drugi cierpi z powodu płuc (miał mieć zabieg na płuco, lecz niestety covid pozmieniał plany i pacjent został skierowany do oddziału zakaźnego).

Oboje opowiadają, że są zdrowi, wszystkie badania w normie. Na filmie nie widać, by żyli w męczarniach, lecz właśnie są osoby, które trafiają tam, gdy już jest za późno, by podjąć leczenia – a Ci umierają w ciągu nawet tej samej doby, a to nie są pojedyncze przypadki.

Jeden z pacjentów na oddziale leży 26 dni! Dyrekcja szpitala nie chce wypuścić ludzi zdrowych, mimo że odbyli swoje ponad 10 dni obecności na oddziale

Fałszywe – nieprawidłowe testy na obecność Sars-Cov-2

Autor filmiku tłumaczy, że testy na obecność wirusa są niekompletne, ponieważ wykrywają wirusa, ale niekoniecznie Sars-Cov-2 co stanowi wielki problem w poprawnej diagnozie naprawdę zakażonych.

Oddział “covidowy” – Oddział chorób zakaźnych

Na tym oddziale przebywają osoby, które potrzebują specjalistycznego leczenia.
Jedni cierpią na płuca, trzustkę, inni są zupełnie zdrowi, a ktoś jeszcze może potrzebować leków na problemy związane z dosłownie czymkolwiek. Niestety na covidowym oddziale leczony jest TYLKO COVID. Przez zaistniałą sytuację, ciężko stwierdzić, że to COVID zabija, a raczej brak leczenia “chorób współistniejących”.

Przywożone są osoby, z którymi nie ma kontaktu – są one przeważnie pod tlenem bądź od razu respiratorem. Szansa, że ktoś wyjdzie już z tak opłakanego stanu jest naprawdę niewielka.

CAŁA RELACJA:

YRQDGWZEA2J62OFL76X6PN74XY

Rząd Hiszpanii: nie stać nas na kwarantannę narodową

maxresdefault 3

Po co jest LOCKDOWN [Felieton]