w ,

Wielka Pandemia czy Wielki Reset? – Kamil Gancarz dla VETO

W kolejnym odcinku na kanale VETO rozmawiamy z Kamilem Gancarzem (Polski finansista, przedsiębiorca, członek szwajcarskiego stowarzyszenia Crypto Valley Association oraz stowarzyszenia Mensa Polska. Specjalista m.in. w zakresie umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, procedurach compliance związanych z otwieraniem oraz prowadzeniem rachunków bankowych na świecie) o trudnej sytuacji i zobaczymy jakie są jego predykcje na temat Polski i Świata.

Na świecie mamy chaos – to nie wina pandemii

Kamil Gancarz: Chaos na świecie na pewno nie jest spowodowany covidem – w taki sensie, że choroba i jest źle – tylko jest spowodowany tym, że dążymy do destabilizacji kraju. Na dowód tego wystarczy spojrzeć jak przeszła ustawa,która wprowadza obowiązkowe zabiegi medyczne dla osób zdrowych w czasie epidemii. Wszyscy mówią, że chodzi o szczepienia tylko, że nikt nie bierze pod uwagę, że szczepienia są obowiązkowe według ustawy z 2009 roku. Problem w tych zabiegach medycznych to nie są szczepienia tylko przymusowy test.

  • Widziałem taki obrazek jak wojsko ćwiczyło się na fantomach w pobieraniu testy na koronawirus. Pytanie czy to było z Polski zdjęcie czy może zagraniczne, bo wiadomo jak to w internecie. Jest dużo fake newsów.
  • Fake newsem nie jest ustawa podpisana przez prezydenta wprowadzająca te przymusowe zabiegi. Pod to można podpiąć transplantacje nerki. Różne rzeczy mogą podpiąć. Moim zdaniem tutaj chodzi o przymusowe testy, żeby można było nakręcać spirale strachu i robić to co robią.
  • Dlaczego nie zwolnią lekarzy z kwarantanny tych bezobjawowych? Przecież noszą maseczki, a może maseczki nie działają? Tutaj chodzi o logikę.
  • W bohaterski sposób rozwiązujemy problemy nieznane w innych systemach. Walczymy z pandemią.

gym 1024x683 1

Karuzela bankructw rozpoczęta- upadłość Fitness World

Westfield Stratford City

Przedsiębiorcy apelują o otwarcie centrów handlowych: czeka nas likwidacja tysięcy miejsc pracy