w ,

Z. Gowin: Cały czas miałem nadzieję, że obudzimy się rano z Trzaskowskim jako prezydentem

Ziemowit Gowin jest wiceprezesem Centrum Kapitalizmu, doktorantem na wydziale filozofii UW, obiektywista. Szerszej publiczności dał się poznać po kawałku #Hot16Challenge2 kiedy to skrytykował Rząd słowami: – (…)politycy coraz bardziej dzicy, ustawami zabijają Nasze życie (…), wykurzycie tych pajaców na górze, czas na społeczną burzę. (…) Rządzi Nami zjednoczona prawica, a mnie już od tego strzela kurwica. W wywiadzie na kanale VETO opowiada o planowanym wyjeździe do USA, aby kontynuować karierę akademicką, jak ocenia Kingę Dudę i na temat kondycji polskiej sceny politycznej.

image 20

Nie ma nic zaskakujące w tym, że młode pokolenie krytykuję zakusy partii rządzącej na państwo autorytarne. Sprawa wygląda zupełnie inaczej kiedy tak rapuje najmłodszy syn lidera jednej z trzech frakcji PIS – Porozumienie Jarosława Gowina.

Ziemowit nie przyjmuje zaproszeń od telewizji, ponieważ nie chce występować jako syn polityka. – Nie chcę być zakładnikiem czyjeś kariery. Natomiast bardzo chętnie udziela się na platformach wolnościowych, współtworzy m.in kanał ObiektywizmPL, gdzie regularnie nagrywa commentary Atlas.

Napisane przez Michał Sadurski

Ja tu tylko sprzatam ;)

Frankowicze chcą pozwać państwo.

Jakub Mościcki: złoto głupców

Giełdowe inside info