w

Kod rabatowy w Glovo na 125 zł. Promocja okazała się być błędem, a pieniądze znikają z kont

W nocy użytkownicy Glovo mogli skorzystać z wyjątkowej oferty. Firma rozdawała po 125 zł do wykorzystania na zamówienia. Jak się jednak okazało, cała akcja była niewypałem – prawdopodobnie błędem, a kod rano już nie działał.

  • Jak informuje serwis Telepolis.pl, w środę Glovo uruchomiło promocję, dzięki której, po wpisaniu kodu „BLACKFRIDAY”, każdy mógł dostać na swoje konto 125 zł do wykorzystania na zamówienia.

Żyjemy w Polsce – nikt nie chce ominąć takiej okazji, prawda? Ludzie więc masowo zaczęli korzystać z promocji i składać zamówienia, które są realizowane rano, kiedy otwierają się sklepy i restauracje. 125 zł miało zostać pokryte przez Glovo.

I w tym momencie użytkowników spotkało ogromne zamieszanie. Internauci donoszą, że wiele zamówień zostało po prostu anulowanych, a pieniądze z promocji zniknęły. Druga część osób dostała swoje zamówienia, uznające kod. Jest jeszcze grupa ludzi, których zamówienia zmieniono na płatność gotówką, nie informując ich wcześniej o takim procederze.

  • Glovo nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia – pozostaje nam czekać na komentarz firmy.

Pojawiają się również sygnały od rozwścieczonych klientów, którzy zamierzają skierować sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dodatkowo, w sklepie Google Play widzimy masę ocen na 1 gwiazdkę, wraz z wiadomościami sygnalizującymi niezadowolenie.

glovo123

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tencent

Chiny naciskają na rozwój półprzewodników. Tencent pokazuje własne chipy

DeFi

DeFi następne na liście regulatorów